Ru укр
Головна \ Козирки та навіси
Виготовлення козирків та навісів з полікарбонату у Запоріжжі.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
     
 

Ми займаємося виготовленням козирків та навісів із полікарбонату у Запоріжжі. Козирок є не лише окрасою фасаду, а й захистом ганку. Завдяки козирку опади не потрапляють на ганок, унаслідок чого воно постійно залишається чистим і сухим. Для тих місць, де взимку велика прохідність людей, козирок – це порятунок, тому що на слизькому ганку можна не погано травмуватися. Наша компанія пропонує на вибір багато різноманітних форм козирків під різні фасади. У сучасному світі козирки встановлюються не тільки над входом, а й на балконах, терасах.

Metalcon виготовить та монтує козирок, чи то балкон, чи вхід до будівлі за особисто зробленими чи індивідуальними проектами. Металеві козирки можуть бути різні за кольором та формою для того, щоб поєднуватися з різноманітними матеріалами накриття.

Великим попитом користується козирок з полікарбонату, який у будь-якому випадку буде добре виглядати на будь-якому фасаді, яким би не був стиль будівлі. Такі козирки обирають не лише власники заміських садиб, а й готелі, офіси та багато інших адміністративних та неадміністративних будівель.

Козирки - це незамінний атрибут кожної будівлі тому, що:

  • У будь-якому випадку це використання його за прямим призначенням – захист людей, що входять і виходять, в/з будівлі від снігу, дощу, бурульок. Ще, для захисту самого ганку від опадів та прямих сонячних променів;
  • Фасад будівлі без козирка – явно щось незакінчене, складається враження, що не вистачає якоїсь важливої ​​деталі;
  • Навіть у той же дощ, при вході в будівлю, козирок дає можливість скласти парасольку або почекати, поки погода не налагодиться.

Ще козирок можна застосувати для захисту багатьох інших предметів і конструкцій:

  • Балконів, які теж потребують захисту, як і ганок;
  • Кондиціонер – найбільш схильний до поломок через вплив погодних умов;
  • Таксофони, банкомати, які прикріплені до стін – це теж досить зручно, як у дощ, так і сонце.

Коли балкон і козирок поєднуються з ґратами, він виглядає вражаюче, ексклюзивно. Покриття може бути не тільки з полікарбонату, а й металочерепиці, яка має гарний зовнішній вигляд і довговічність.

Навіси з полікарбонату для автомобілів – модна тенденція, яка наголошує на вашому смаку, достатку. А втім, насправді це порятунок для автомобіліста, який не має гаража, з тих чи інших причин.

Особливо комфортно мати такий навіс на дачі, де в колі сім'ї чи друзів можна зібратися на свіжому повітрі і не звертаючи уваги на погоду, смажити шашлик, чи то дощ, чи спека. Усі навіси з полікарбонату виготовлені Metalcon – це підвищена міцність та водночас легкість.

Автовласники останнім часом полюбили збірний навіс для автомобіля, тому що ним можна скористатися за першої ж необхідності.

Ви можете замовити навіс для машини, або чогось іншого, за власним ескізом, або розповісти нам свої побажання, на основі яких ми складемо його для вас за всіма критеріями.

Більш  детальну інформацію про виготовлення та встановлення козирків та навісів з полікарбонату у Запоріжжі Ви можете отримати за тел. (067)611-11-98, (099)611-11-58 або надіславши повідомлення на  metalcon.plus@gmail.com

 
     
Закрыть
Пред. След.