Ru укр
Головна \ Рекламні конструкції
Виготовлення рекламних конструкцій
1
2
3
4
     
 

Рекламні конструкції - рекламні щити, пілони, стели, піларси, покажчики біля дороги, білборди. Це рекламні вивіски, зазвичай їх розміщують уздовж автомагістралей, на тротуарах, поруч із торговими центрами, автозаправках, парковках, поблизу фірми рекламодавця. Несуть у собі інформацію та рекламу, місце розташування кампанії, допомагають зробити торгову марку відомою.

Покажчик біля дороги, рекламний щит – конструкція, яка виготовляється різних розмірів і форматів. Є цілісною конструкцією, яка кріпиться на металевих опорах, які встановлені на фундамент, іноді без нього.

Інформаційна стела, рекламна стела – металоконструкція, обшита композитними алюмінієвими панелями, пластиком у комбінації з акрилом, встановлюється на бетонну основу. Зовнішній вигляд, розмір – все це варіюється залежно від призначення.

Пілон – це рекламна конструкція в рази менша ніж стела. Зазвичай використовується розміщувати інформацію.

Бігборд (білборд) сталева конструкція, що окремо стоїть, інформаційне поле якої робиться з оцинкованих листів. Така рекламна конструкція найпомітніша і найплідніша. Інформацію на білборд наносять за допомогою паперу, плівки, що самоклеїться, і банерної тканини.

Metalcon виготовить будь-яку рекламну конструкцію, залежно від ваших вимог та побажань.

Більш детальну інформацію про виготовлення та встановлення окремо стоять, накришних та настінних рекламних конструкцій у Запоріжжі Ви можете отримати за тел. (067)611-11-98, (099)611-11-58 або надіславши повідомлення на  metalcon.plus@gmail.com

 
     
Закрыть
Пред. След.