Ru укр
Головна \ Вхідні групи
Виготовлення та будівництво вхідних груп для приватних будинків, котеджів, магазинів та складських приміщень у Запоріжжі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
     
 

Вхідні групи – обов'язкова частина сучасних будівель, є обличчям фірми та має відповідати статусу та іміджу компанії. Вхідна група несе у собі призначення – захист вхідної зони від снігу, дощу, бурульок. Вхідна група повинна відповідати фірмовому кольору стилю компанії, колірне рішення та дизайн підбирається один під одного.

Насправді у вхідних груп багато різних функцій, які впливають на продуктивність самої компанії загалом (рекламна, захисна та естетична).

Вхідна група для громадських місць

Такі місця, де очікується прохідність великої кількості людей. Це офіси, магазини, готелі та подібні організації. Головна вимога до таких груп це – надійність, жорсткість конструкції та підвищена зносостійкість. Оригінальне та стильне оформлення вхідної групи привертає увагу громадськості, а отже – потенційних клієнтів. Ексклюзивність – візитна картка для фасаду будівлі.

Вхідна група для житлових будинків

Фантазія та можливості замовника – тільки це може обмежити стиль, концепцію та декоративне оздоблення, все інше залежить від професіоналізму виконавця. Який момент у нас складається перше враження? Тоді, щойно перше паде нашому погляду. А це такі вироби як сходи, перила та козирок. 

Які використовуються матеріали для виготовлення вхідних груп

Компанія Metalcon використовує тільки якісні, сучасні матеріали: чорний метал (пофарбований), нержавіюча сталь, гартоване скло, гартований та звичайний триплекс. Набули популярності скло-стіни та скло-двері. Вхідні групи найчастіше складається з металокаркасу з облицюванням декоративними панелями, вони можуть містити різні елементи підсвічування та скління, що дає можливість створювати архітектурні форми різного об'єму. 

Більш детальну інформацію про виготовлення та будівництво вхідних груп для приватних будинків, котеджів, магазинів та складських приміщень Ви можете отримати за тел. (067)611-11-98, (099)611-11-58 або надіславши повідомлення на  metalcon.plus@gmail.com

 
     
Закрыть
Пред. След.