Ru укр
Головна \ Виготовлення та монтаж металоконструкцій
Виготовлення та монтаж металоконструкцій
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
     
 

Металоконструкції у Запоріжжі, якість та надійність – це про нас!

Metalcon, у напрямку виготовлення металоконструкцій не має конкурентів, і вже давно зарекомендував себе як найкращий фахівець у цій галузі. Завдяки великій базі, безлічі цехів та використанню власного сучасного обладнання ми є лідерами та виготовляємо металоконструкції будь-яких видів та ступенів складності: від металевої буржуйки до металокаркасу величезної будівлі (наприклад, як наше «Метро»)

Але в будь-якому разі, якою б складністю металоконструкція не була, складання проекту є першим кроком її виготовлення. У проекті ми проводимо точні розрахунки навантажень на металоконструкцію та розробляємо конструкторську документацію. Завдяки цьому Ви можете спати спокійно, а не думати про те, що металоконструкція буде не надійною і стане причиною руйнування або аварії.

Виготовлення металоконструкції – це комплекс зварювальних робіт. При закінченні зварювання поверхня конструкції прямує на піскоструминну або механічну обробку, де особлива увага приділяється її швам.

Перед тим, як металоконструкція відправляється на монтаж, її покривають акриловим, алкідним, полімерним або іншим розчином.

Відповідальне ставлення до всіх етапів виготовлення металоконструкції (проектування, виготовлення, монтаж) гарантує її успішну експлуатацію. Metalcon пишається своєю роботою, будучи впевнений у тому, що всі наші клієнти задоволені, впевнені в якості та міцності наших виробів.

Металоконструкції у Запоріжжі – це вже незамінний атрибут у будівництві. За кілька десятків років, металоконструкції стали лідером у будівельній сфері, завдяки надійності, міцності та порівняно не дорогій ціні, якщо порівнювати їх з іншими матеріалами.

Ви вирішили збудувати будівлю, в основі якої будуть несучі опори, а вони в свою чергу повинні бути підвищеною міцністю, Metalcon пропонує Вам найкращі металоконструкції зі сплавів алюмінію, нержавіючої сталі, сталі.

Вам потрібно зробити паркан із металу на замовлення, ворота, козирок, навіс чи будь-які інші види виробів з металу? Все це Metalcon візьме на себе, уточнивши усі ваші побажання. Ми завжди тверезо оцінюємо ситуацію та масштаб необхідних робіт, тому не обіцяємо «зробити ідеально за день». Ми просто виконуємо наші обов'язки перед Клієнтом, виконуємо роботу у визначений термін. Адже ми розуміємо, що це впливає на успіх Вашого будівництва, Вашого бізнесу.

Metalcon займається виготовленням металоконструкцій вже понад 10 років, серед наших клієнтів є не лише приватні особи, а й державні підприємства. Робота наших фахівців – це професійний підхід та злагодженість, не тільки під час виготовлення металоконструкції, а й у процесі монтажу. Їхніми працями на світ з'являється безліч всілякої продукції. Контроль всього циклу виробництва та монтажу металоконструкції – гарантує її надійність та довговічність.

Замовити виготовлення металоконструкції у Запоріжжі Ви можете зателефонувавши за тел. (067)611-11-98, (099)611-11-58 або надіславши повідомлення на  metalcon.plus@gmail.com

 
     
Закрыть
Пред. След.